Van Vessem naar Santiago de Compostela in 110 dagen
Elke dag schrijft hij een kort verhaal. Die staan nu in zijn boek. Verwacht geen minutieuze reisverslagen, geen lange uitweidingen over ontberingen, maar lees zijn 108 humoristische en beschouwende observaties met inzichten, waarin hij zichzelf en de tocht niet spaart.
Hij verhaalt wat een pelgrim en route zoal meemaakt: van hilarische gesprekken met Broeder Benny in de abdij in Postel, een optreden (gitaar) voor Zusters van een Orde in Troyes, tot onverwacht prachtige refuges, ontmoetingen met Lost Soul Pelgrims, (ver)dwalingen en versleten zolen.
‘Het werd een zeldzaam mooie ervaring die ik eenieder toewens. Vier maanden met prachtig weer, onvergetelijke zonsopgangen, memorabele ontmoetingen zorgen voor rust in mijn hoofd.’
In het boek ook foto’s in kleur van natuur op zijn mooist. ‘Iemand schreef ooit dat een camino je dicht bij de hemel brengt. Ik ben nog nooit in de hemel geweest, maar het is denk ik wel waar. De zonsopgang in Pedrafita do Cebreiro was zo’n moment.’
Te koop bij: www.uitgeverijtiem.nl of bol.com
Terug naar overzichtBoek direct bij het hotel, telefonisch of online en u betaalt nooit reserveringskosten!